2021-es év  eseményei

2021. A Mentor Alapítvány két helyszínre szervezi az idei nyári tábort.

2021taborok

„Gyermekek táboroztatása 2021”

A Kelet – Magyarország hasábjain keresztül, ami 2021. július 13. – án jelent meg. Nagyszerűen érzékelte, hogy a Mentor Alapítvány komolyan végzi munkáját.

Ebben a nehéz időszakban is fontosnak tartjuk, hogy sérült, fogyatékkal élő és foglalkoztatottak függetlenül mindentől érezzék jól magukat.

Egy rövidbeharangozás a tábor indulása előtt.

„Megismerkednek majd a hegyvidék szépségeivel”

2021 cikk 2

Jött a valóság – 35 sérült, fogyatékkal élő és foglalkoztatott, 6 szakmai segítő, 1 autóbuszvezető elindult a hercegkúti 7 napos táborba.

A megjelent újságcikk hűen tükrözi vissza mi is történt. Milyen élménybe részesültek 2021. július 18 – 24 közötti 7 napos táborban.

„Értékteremtő napok a hercegkúti táborban”

2021 cikk 1

A 7 napos táboreseményről nemcsak újságcikkek, hanem fotók is jelzik a nagyszerű programok megvalósítását. Sajnos csak 1 turnus tudtunk megvalósulni. A 7 napos eseményekről fotók is készültek.

Az idei alapítványi évet most sem tudjuk a karácsonyi projekttel lezárni. A járványhelyzet erősödése végett elmaradtak a közösségi karácsonyi rendezvények. Bizakodóak vagyunk és készülünk a jövő évi 2022 – es esztendőre.

ÁLDOTT BÉKÉS KARÁCSONYT

BOLDOG ÚJ ÉVET