2008-as év  eseményei

Következett a 2008-as esztendő. Az alapítvány munkáját társadalmi munkában végeztük, így izgalmas volt, mivel a kevés szabadidőben kellett a támogatókat felkutatni, keresni, a programokat megírni és megvalósítani. A Mentor Alapítvány 2008 nyarán két turnust valósított meg.

Csodálatos 7 nap a Zemplénben

A zempléni tábor mellett még egy turnus volt a Mátrában. A két turnusban 60 sérült, fogyatékkal élő tanuló vett részt. A változatos programok óriási élményt adtak sérült fiataljaink számára. A nyári táborösszegzés után készültünk a karácsonyi gálára, ami a 2008-as esztendőben igen érdekes és csodálatos volt.

A Magyar Posta Zrt. az alapítvány által kért támogatást egy intézményben valósította meg: a nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskolában tanuló 245 sérült, fogyatékkal élő diák számára tette széppé és emlékezetessé.

Valóban a szeretetről szólt