2016-os év  eseményei

A 2016-os esztendőben folytatódott az integrált nyári táborok programja, két turnusban valósította meg a kitűzött célt az alapítvány. Zérc és Balaton-felvidék környékét fedezhettük fel.

A 2016-os esztendő értékét erősítette a „Karácsonyi vacsora és ajándékcsomag gála” m e g v a l ó s í t á s a . Csodálatos volt látni a szeretet, a jóság együttes arculatát. Nagyszerű érzés, hogy minden együtt van ilyenkor. Nincs rossz, gonosz, csak csupa jó. Ettől szebb nem is létezik. Már ezért is megéri, hogy sokat fáradozunk a program megvalósításakor.

Azt lehet írni, hogy az idei esztendőben is közel 300 sérült, fogyatékkal élő fiatal kapott kedves emléket és csodálatos ajándékot. Mindenkinek csak köszönet jár.